خبرگزاری ایرنا


تعداد خبر : 1665

حضور صادرکنندگان در نمایشگاه های خارجی فرصتی برای ارزآوری است

قزوین - ایرنا - رایزن سابق ُسفارت ایران در ازبکستان گفت: حضور صادرکنندگان داخلی در نمایشگاه های بین المللی از جمله نمایشگاه صنعت ازبکستان فرصتی برای ارزآوری به کشور است.


13 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

570 فقره پروانه بهره برداری چاه نیمه عمیق در دیواندره صادر شد

سنندج - ایرنا - مدیر منابع آب دیواندره گفت: در راستای مدیریت منابع آبی و مصرف بهینه، 570 فقره پروانه بهره برداری چاه نیمه عمیق امسال و در این شهرستان برای متقاضیان صادر شده است.


13 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

رتبه استاندارد ایران در جهان ارتقا یافت

گناوه- ایرنا- مدیرکل هماهنگی امور استان های سازمان ملی استاندارد ایران گفت: این سازمان در سطوح بین المللی باوجود مشکلات و تنگناها به موفقیت هایی مهم نایل شده و امسال در بین 163 کشور عضو سازمان جهانی استاندارد از رتبه 32 به 21 ارتقا یافت.


13 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

سفر مسئولان بە کردستان تسهیلگر اجرای طرح‌های تولیدی می شود

سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان با اشاره به سفر رئیس کل بانک مرکزی و جمعی از مدیران عامل بانک‌های کشور به این استان، گفت: این سفرها در اجرای طرح های تولیدی و اشتغالزایی مفید و تسهیل کننده امور است.


13 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

اتحاد و انسجام رمز گشایش در سختی ها و مشکلات است

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: گفتمان اتحاد و انسجام مردم و مسئولان رمز گشایش مشکلات، ارتقای معیشت و آرامش در جامعه است.


13 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

12 هزار همپوشانی بیمه ای در خراسان شمالی رفع شد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: امسال 12 هزار همپوشانی بیمه ای در این استان توسط سازمان های بیمه گر شناسایی و برطرف شد.


16 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

قیام 29 بهمن تبریز؛ نماد هویت طلبی دینی

تبریز-ایرنا- قیام تاریخی 29 بهمن سال 1356 مردم تبریز از ابعاد و زوایای مختلفی قابل بررسی است، اما ویژگی اصلی آن، هویت طلبی دینی قیام کنندگان به زعامت آیت الله قاض طباطبائی است.


16 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

یک مسئول قضایی: کاهش آسیبهای اجتماعی نیازمند کار جهادی است

مشهد- ایرنا- معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: کاهش آسیبهای اجتماعی با کار تدریجی پاسخ نمی دهد بلکه نیازمند کار جهادی و انقلابی است.


16 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

اشرف غنی: صلح از افغانستان دریغ شده است

تهران - ایرنا - اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان گفت : صلح به مدت 40 سال از افغان ها دریغ شده است و دولت کابل مصمم است که این هدیه را برای مردم افغانستان به ارمغان آورد.


16 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

عطوان: اعراب دو دستی کلیدهای شهر قدس را تقدیم نتانیاهو کردند

تهران -ایرنا- «عبدالباری عطوان» تحلیلگر مسایل منطقه با بیان اینکه کنفرانس ورشو اوج ذلت اعراب بود، نوشت: برخی سران عرب به بهانه هایی مانند تسلط ایران بر پایتخت ها عربی به دامن «بنیامین نتانیاهو» پناه برده و با شادی و سرور کلیدهای شهر قدس و مسجد الاقصی را به وی تقدیم کردند.


16 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

75 درصد تسهیلات اشتغال روستایی ومشاغل خانگی استان پرداخت شد

اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: 75 درصد از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، مشاغال خانگی و بند ب تبصره 16در سال جاری، پرداخت شده است.


22 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

چین: آمریکا به دنبال حضور نظامی در دریای جنوبی است

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: آمریکا به بهانه استقرار تسلیحات چین در دریای جنوبی به دنبال تثبیت حضور نظامی خود در این منطقه و کل آسیا و اقیانوس آرام است.


28 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

سی ان ان: دولت آمریکا در کنفرانس مونیخ پس زده شد

تهران - ایرنا - 'نیک رابرتسون' خبرنگار شبکه خبری تلویزیونی سی ان ان گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ، دولت کنونی آمریکا از سوی اروپایی ها بیشتر پس زده شد تا آنکه مورد استقبال و تشویق قرار گیرد.


28 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

مقام عراقی ادعاهای آمریکا درباره نابودی کامل تروریسم را نادرست خواند

تهران - ایرنا - مشاور امنیت ملی عراق ؛ اظهارات و ادعاهای مقامات آمریکا درخصوص نابودی کامل تروریسم را نادرست خواند و گفت که در منطقه (خاورمیانه ) کسی به اظهارات مقامات آمریکایی اعتمادی ندارد.


28 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

شهدا اسناد حقانیت انقلاب اسلامی هستند

بروجرد - ایرنا - فرمانده قرارگاه نجف اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا سند حقانیت، مظلومیت واسناد همیشه جاوید ظلم ستیزی ملت و انقلاب اسلامی هستند.


28 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

باید برای اجرای قانون بایستیم

تهران- ایرنا- معاون سیاسی وزارت کشور گفت: باید برای اجرای قانون بایستیم و دیگران را نیز برای رعایت قانون تشویق کنیم.


28 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

قلدری های مرگ آفرین، نزاع های بی پایان

تهران- ایرنا- دیدن صحنه درگیری تعدادی جوان در گوشه ای از بوستان ها و پارک ها، برای خیلی ها آشناست. دعواهایی که گاهی از یک درگیری لفظی ساده شروع می شود و به مرگ می رسد.


28 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

فرماندار شادگان جزئیات حادثه انفجار در دارخویین را تشریح کرد

آبادان - ایرنا - فرماندار شادگان گفت: در بررسی انجام شده علت انفجار شدید در یک واحد مسکونی در شهر دارخویین که منجر به تخریب منزل و مرگ یک نفر شد انفجار گاز ناشی از جوشکاری بوده است.


28 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

جشن تولد 100 یتیم متولد بهمن ماه در یزد برگزار شد

یزد- ایرنا- جشن تولد 100 یتیم متولد بهمن ماه با حمایت کمیته امداد یزد در محل تالار راه و ما برگزار شد.


28 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

مقابله با پدیده اعتیاد به عزم همگانی نیازمند است

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت:اعتیاد و مواد مخدر برخلاف حوزه های دیگر نظیر صنعت، گردشگری و... هیچ متولی مشخصی ندارند و مقابله با آنها به عزم همگانی نیازمند است.


28 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

آیین تشییع شهید حسین قدیری در ورزنه برگزار شد

اصفهان- ایرنا- آیین تشییع حسین قدیری از شهدای مدافع حریم امنیت روز یکشنبه با حضور اقشار مردم و مسوولان شهرستان ورزنه و اژیه برگزار و در امامزاده سید ابراهیم کفران به خاک سپرده شد.


28 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

پایان چشم انتظاری برای رفع گره ترافیکی پل سفید

ساری - ایرنا - کار ساخت پل جدید در شهر پل سفید واقع در سوادکوه امروز یکشنبه آغاز شد تا خط پایانی بر گره ترافیکی این جاده پرتردد کشور بویژه در ایام تعطیل سال باشد.


34 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

1200 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ارس جذب شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از جذب بیش از 1200 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی از آغاز امسال تا پایان دی ماه در این منطقه خبر داد.


34 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

احراز محل سکونت مالک در انتقال خودرو ضروری است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا گفت: برابر دستورالعمل صادره، احراز محل سکونت مالک در نقل و انتقال خودرو از یکی از روش های ارائه سند مالکیت منزل مسکونی به نام مالک، سند اجاره منزل مسکونی به نام مالک و جواز کسب معتبر به نام مالک الزامی است.


37 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

1.1 تن مواد مخدر در ایرانشهر کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 107 کیلوگرم انواع مواد مخدر از مخفیگاه 2 سوداگر مرگ در شهرستان ایرانشهر خبر داد.


37 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

راه ارتباطی 70 روستای شیروان برفروبی شد

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیروان گفت: راهداران این اداره در پی بارش برف که از شنبه شب در این شهرستان آغاز شده بود، راه ارتباطی 70 روستا را برفروبی کردند.


37 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

تعاونی ها در توسعه و ایجاد اشتغال پایدار نقش مهمی دارند

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با اشاره به فعالیت 159 شرکت تعاونی در شهرستان در زمینه های مختلف گفت: تعاونی های در توسعه و ایجاد اشتغال پایدار نقش بسیار مهمی دارند.


43 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

گله های بزرگ پرورش گوسفند افشاری در زنجان توسعه می یابد

زنجان – ایرنا – معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: گله های صنعتی و بزرگ برای پرورش گوسفند اصلاح نژاد شده افشاری در این استان توسعه می یابد و از سرمایه گذاران این بخش استقبال می شود.


43 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

80 درصد ظرفیت بنادر اصلی کشور بدون استفاده مانده است

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: 56 درصد سواحل خلیج فارس به ایران تعلق دارد اما از آن به خوبی استفاده نشده است؛ تنها از 20 درصد ظرفیت 11 بندر اصلی تجاری کشور بهره گرفته ایم و 80 درصد ظرفیت این بنادر بدون استفاده مانده است.


43 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا

«هدفمندی» به «هدرمندی» تبدیل شد

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون انرژ ی و محیط زیست اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه هدفمندی در بخش تولید اجرا نشد و یارانه ای به این بخش پرداخت نشد، گفت: هدفمندی در عمل به «هدرمندی» تبدیل شد.


43 دقیقه پیش خبرگزاری ایرنا